Gebruik shift om op meerdere kolommen te sorteren, gebruik de zoekvelden om te filteren.

Tijd Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Leeftijd Geslacht Route
01:13:40 19 Sven Goerres Akkrum 12 Man Lang
00:59:29 17 Mats Goerres Akkrum 12 Man Lang
01:27:34 629 Marije Meester Akkrum 8 Vrouw Kort
01:12:27 664 Sophie Van Marle Akkrum 9 Vrouw Kort
01:58:35 25 Madelief Mooren Leeuwarden 12 Vrouw Lang
01:58:36 24 Nella Waringa Akkrum 12 Vrouw Lang
02:08:09 6 Tanja Vink Nes 50 Vrouw Lang
01:15:38 665 Floor Van Marle Akkrum 11 Vrouw Kort
01:18:09 663 Karlijn Van Marle Akkrum 7 Vrouw Kort
00:43:45 669 Nynke Barkmeijer Akkrum 11 Vrouw Kort
01:31:53 668 Famke Waringa Akkrum 9 Vrouw Kort
00:47:14 29 Jan Lodewijk Boonstra Luik Belgie 27 Man Lang
01:11:27 672 Tessa Schaatsenberg Akkrum 12 Vrouw Kort
00:43:47 670 Rixt Boehmer Akkrum 10 Vrouw Kort
01:21:34 560 Anke Marije Zomerveld Akkrum 38 Vrouw Kort
01:04:06 27 Joop Mink Akkrum 11 Man Lang
01:02:59 11 Jan Post Smilde 49 Man Lang
01:11:44 21 Gert Gatsma Aldeboarn 36 Man Lang
00:56:32 656 Anita Van Dijk Akkrum 47 Vrouw Kort
01:10:20 566 Hilbrand Rudolfy Akkrum 51 Man Lang
00:41:18 673 Tom Van Der Mark Nes 10 Man Kort
01:34:11 627 Natasja Van Den Bos Nes 44 Vrouw Kort
01:01:36 657 Jesse Van Dijk Akkrum 14 Man Kort
01:11:14 671 Sofie Van Zijlen Akkrum 12 Vrouw Kort
01:27:23 538 Maartje Vogelzang Nes 9 Vrouw Kort
01:47:25 541 Anna Van Der Werf Akkrum 6 Vrouw Kort
01:06:11 547 Freya Snoek Nes 10 Vrouw Kort
01:17:27 535 Joop Vogelzang Nes 8 Man Kort
01:47:20 521 Man Kort
01:05:32 548 Maeike Snoek Nes 9 Vrouw Kort
01:20:23 515 Hiske De Schiffart Akkrum 38 Vrouw Kort
01:20:59 23 Thea Haven Hurdegarijp 39 Vrouw Lang
01:42:56 549 Iris Zwerver Akkrum 6 Vrouw Kort
00:48:42 513 Arjet Veldkamp-siebenga Heerenveen 36 Vrouw Kort
00:42:47 544 Klaas Bloemsma Nes 12 Man Kort
01:34:14 630 Nynke Westerdijk Akkrum 40 Vrouw Kort
01:15:36 522 Froa Dijkstra Akkrum 6 Vrouw Kort
01:15:14 22 Rients Van Dijk Akkrum 50 Man Lang
01:13:51 550 Daan Nugteren Jirnsum 11 Man Lang
01:22:55 517 Joelle Rademakers Akkrum 49 Vrouw Kort
01:40:20 520 Vera Pen Akkrum 34 Vrouw Kort
01:25:03 551 Kim Ronner Nes 8 Vrouw Kort
01:59:06 523 Gearte Dijkstra Akkrum 11 Vrouw Kort
01:41:31 631 Dirk Riemersma Nes 51 Man Kort
01:41:40 556 Roan Pater Nes 6 Man Kort
01:03:34 634 Gerard Donker Tjalleberd 54 Man Lang
01:47:31 516 Joke Kuperus Akkrum 42 Vrouw Kort
01:41:36 555 Hiske Pater Nes 8 Vrouw Kort
01:15:34 524 Sanne Trampe Aldeboarn 12 Vrouw Kort
01:37:00 640 Siebe Biersma Akkrum 43 Man Kort
01:24:42 662 Deborah Boomsma Akkrum 38 Vrouw Kort
01:41:38 554 Lieke Boermans Nes 8 Vrouw Kort
01:37:09 641 Janet Boersm Akkrum 45 Vrouw Kort
01:15:23 525 Iris Kuiken Aldeboarn 12 Vrouw Kort
02:06:26 564 Jesper Boermans Nes 10 Man Lang
01:24:46 666 Gea Flobbe Menaldum 68 Vrouw Kort
01:14:17 530 Henk Van Der Schaaf Nes 44 Man Kort
02:06:30 557 Joost Posthumus Nes 10 Man Lang
01:14:13 529 Anke De Jong Nes 45 Vrouw Kort
01:32:29 667 Victoria Kelly Akkrum 44 Vrouw Kort
01:36:55 537 T. Hoogland Akkrum 73 Vrouw Kort
01:15:31 528 Jellien Van Der Schaaf Nes 12 Vrouw Kort
01:21:36 561 Jelmer Tuininga Akkrum 7 Man Kort
01:23:49 562 Anke Van Der Kooij Akkrum 11 Vrouw Kort
01:40:04 518 Giedo Pen Akkrum 6 Man Kort
01:20:15 539 Anja Reimer Nes 38 Vrouw Kort
01:05:32 16 Berber Nijholt Tijnje 37 Vrouw Lang
01:46:53 645 Hylke Vlietstra Tijnje 35 Man Kort
01:39:57 519 Marcel Pen Akkrum 10 Man Kort
01:22:54 540 Greta Van Der Laan Akkrum 46 Vrouw Kort
02:08:07 5 Uco Zijlstra Nes 51 Vrouw Lang
00:40:50 565 Jelle Hogenhout Akkrum 9 Man Kort
01:06:13 507 Finn Van Der Geest Nes 9 Man Kort
01:36:07 532 Man Kort
01:31:30 563 Marrit Hogenhout Akkrum 8 Vrouw Kort
01:43:03 546 Fardow Zwerver Akkrum 37 Vrouw Kort
00:53:50 661 Dedmer Gildemacher Nes 9 Man Kort
01:13:25 13 Christie Dijkstra Akkrum 37 Vrouw Lang
02:07:49 7 Anke Groen Nes 11 Vrouw Lang
01:34:09 612 Frieda Sybesma Akkrum 40 Vrouw Kort
01:13:51 660 Wander Gildemacher Nes 7 Man Kort
01:26:25 579 Mark Bieleveld Akkrum 43 Man Kort
01:33:23 505 Berber Huisman Haskerdijken 11 Vrouw Kort
01:06:45 15 Janny Troelstra Terband 47 Vrouw Lang
01:15:26 659 Fardou Gildemacher Nes 10 Vrouw Kort
01:29:29 615 Harmen Van Der Meer Akkrum 49 Man Kort
02:07:53 8 Romkje Marije Groen Nes 11 Vrouw Lang
00:45:06 510 Mats Ter Hart Akkrum 10 Man Kort
01:05:08 14 Jannie Van Der Meer Akkrum 43 Vrouw Lang
00:37:06 658 Jan Elsinga Akkrum 10 Man Kort
01:22:06 4 Luna Veld Akkrum 10 Vrouw Kort
01:14:58 543 Sandra Nugteren Jirnsum 41 Vrouw Lang
01:27:17 504 Jelle De Jong Nes 45 Man Kort
01:43:46 511 Fender Ter Hart Akkrum 8 Man Kort
01:26:07 500 Janet De Jong Nes 38 Vrouw Kort
01:34:16 602 Harm Wiersma Akkrum 7 Man Kort
02:02:24 649 Jogchum Reitsma Akkrum 64 Man Lang
01:25:56 621 Ilona Van Der Meer Leeuwatden 39 Vrouw Kort
00:45:01 596 Lennart V.d. Veer Akkrum 11 Man Kort
01:25:57 619 Ariana Van Der Meer Nes 62 Vrouw Kort
01:20:21 514 Sverre De Schiffart Akkrum 8 Man Kort
01:27:25 552 Meine Popkema Haskerdijken 71 Man Kort
01:17:49 600 Jelmer Van Der Weide Akkrum 8 Man Kort
01:33:31 618 Fardau Huisman Nes 32 Vrouw Kort
01:06:15 506 Lucienne Van Der Geest Nes 50 Vrouw Kort
01:24:57 553 Marjan Ronner Nes 38 Vrouw Kort
01:08:37 594 Sacha Hania Nes 12 Vrouw Kort
01:22:08 1 Luna Veld Akkrum 10 Vrouw Kort
00:56:17 508 Wim Joha Biddinghuizen 57 Man Lang
00:36:59 591 Timo Hania Nes 12 Man Kort
01:47:16 534 Arianna Hornstra Akkrum 42 Vrouw Kort
01:42:58 545 Froukje Van Der Schaar Akkrum 60 Vrouw Kort
01:26:00 501 Ane-egbert De Jong Nes 8 Man Kort
01:59:22 590 Nina Nagel Akkrum 12 Vrouw Kort
00:57:15 39 Adrie De Jong De Knipe 36 Man Lang
01:36:44 533 Simon Van Der Werf Akkrum 46 Man Kort
01:47:07 589 Iris Nagel Akkrum 6 Vrouw Kort
02:02:21 647 Baukje Kingma Akkrum 52 Vrouw Lang
01:27:15 503 Gerrianne De Jong Nes 5 Vrouw Kort
00:39:09 588 Dries Nagel Akkrum 10 Man Kort
01:27:19 650 Ykerim Krol Akkrum 45 Vrouw Kort
01:33:53 609 Gryte Sybesma Akkrum Vrouw Kort
00:59:31 587 Malte Petersen Nes 9 Man Kort
01:34:07 604 Ids Sybesma Akkrum 3 Man Kort
01:41:46 558 Leo Boermans Nes 38 Man Kort
01:59:12 586 Wiebke Petersen Nes 12 Vrouw Kort
01:19:10 655 Yme Van Zuijlen Akkrum 12 Man Kort
01:17:58 20 Paula De Moel Hoogkarspel 26 Vrouw Lang
00:42:53 654 Marijn Wijkstra Terband 11 Man Kort
01:42:30 633 Bente Riemersma Nes 5 Vrouw Kort
00:57:29 652 Ivar Swiersema Akkrum 7 Man Kort
01:27:36 628 Fenna Meester Akkrum 12 Vrouw Kort
01:01:12 651 Bowe Leijenaar Akkrum 8 Man Kort
01:42:00 632 Vrouw Kort
00:57:26 653 Erwin Swiersema Akkrum 35 Man Kort
01:26:19 578 Romy Bieleveld Akkrum 10 Vrouw Kort
02:06:02 10 Aaltsje Nettinga Akkrum Vrouw Lang
01:46:38 644 Vrouw Kort
01:23:53 569 Anniek Hoekstra Akkrum 11 Vrouw Kort
01:34:23 624 Christophe Meyer Nes 43 Man Kort
00:45:20 584 Allard Van Der Heide Akkrum 12 Man Kort
00:56:39 642 Binck Schipper Akkrum 6 Man Kort
01:26:06 585 Yfke Hallema Akkrum 7 Vrouw Kort
01:19:30 643 Bjork Schipper Akkrum 11 Vrouw Kort
01:27:29 611 Fim Sybesma Akkrum 11 Vrouw Kort
01:33:45 509 Anna De Jong Haskerdijkem Vrouw Kort
00:40:05 567 Bernou Eisses Akkrum 13 Vrouw Kort
01:19:28 636 Jarno Haitjema Akkrum 10 Man Kort
01:33:55 610 Wyb Sybesma Akkrum 8 Vrouw Kort
00:49:59 575 Gerda Steneker Haskerdijken 49 Vrouw Kort
00:56:38 635 Lisanne Haitjema Akkrum 8 Vrouw Kort
00:49:47 570 Gabriela Venekamp Aldeboarn 26 Vrouw Kort
01:19:12 613 Emil Oosterdijk Nes 11 Man Kort
01:29:49 12 Hendrik Donga Akkrum 33 Man Lang
01:25:38 605 Amerins Hoekstra Akkrum 6 Vrouw Kort
01:02:58 568 Nynke Van Der Wal Oudega (Sm) 37 Vrouw Lang
01:28:35 637 Roan Boersma Akkrum 8 Man Kort
00:43:03 623 Tim Meijer Nes 10 Man Kort
01:28:18 639 Pieter Boersma Akkrum 10 Man Kort
02:06:20 597 Marije Van Der Werf Nes 34 Vrouw Kort
01:33:15 582 Janneke Hallema Akkrum 10 Vrouw Kort
01:29:25 616 Sygrid Van Der Meer Akkrum 7 Vrouw Kort
01:38:49 638 Meine Boersma Akkrum 11 Man Kort
01:47:35 595 Yke Nagel Akkrum 42 Man Kort
01:13:32 614 Jorrit Van Der Meer Akkrum 9 Man Kort
01:26:30 576 Britt Cornelder Grou 14 Vrouw Kort
01:46:42 648 Iris Vlietstra Tijnje 7 Vrouw Kort
01:32:36 583 Renske Hallema Akkrum 9 Vrouw Kort
01:32:58 617 Devi Otten Nes 6 Vrouw Kort
01:34:21 622 Isabelle Meijer Nes 7 Vrouw Kort
02:09:06 598 Marisa Klompmaker Akkrum 36 Vrouw Lang
01:32:41 580 Klaas Hallema Akkrum 43 Man Kort
01:33:43 581 Sylvia Beekhuizen Akkrum 42 Vrouw Kort
01:26:27 577 Tessa Bieleveld Akkrum 14 Vrouw Kort
01:34:25 603 Jantina Wiersma Akkrum 39 Vrouw Kort
00:50:00 574 Janny Castelein Akkrum 41 Vrouw Kort
00:52:25 573 Marjan Voskuilen Nes 54 Vrouw Kort
00:52:14 572 Karin Nijdam Mildam 48 Vrouw Kort
00:52:16 571 Dinie Vries Nes 45 Vrouw Kort
01:25:36 607 Marcel Hoekstra Akkrum 38 Man Kort
01:17:51 601 Bouke Van Der Weide Akkrum 36 Man Kort
01:16:26 674 Doutzen Oosterhof Akkrum 42 Vrouw Kort
01:16:43 676 Wieke Huisman Goengahuizen 66 Vrouw Kort
01:14:20 678 Stefanie Vd Meer Terherne 11 Vrouw Kort
01:04:28 31 Boukje Efde Jirnsum 53 Vrouw Lang
01:04:24 36 Marcel Brakels Irnsum 33 Man Lang
01:14:23 679 Gietha Popma Akkrum 11 Vrouw Kort
01:04:20 37 Janneke Brakels Deinum 31 Vrouw Lang
01:40:25 677 Antje De Jong - Schippers Oudehaske 64 Vrouw Kort
01:03:30 30 Rens Oosterhof Akkrum 12 Man Lang
00:42:58 680 Steffen Rorije Akkrum 10 Man Kort
01:09:24 682 Esther Regtering Nes 41 Vrouw Kort
02:09:19 32 Riemy Hellinga Akkrum 40 Vrouw Lang
01:09:23 683 Jasmijn Nijmeijer Nes 10 Vrouw Kort
01:12:18 33 Maaike Bouwer Akkrum 10 Vrouw Kort
01:16:31 675 Tiny Oosterhof Akkrum 5 Vrouw Kort
01:54:47 35 Emma Bouwer Akkrum 12 Vrouw Lang
01:15:41 1146 Hans Edelijn Akkrum 55 Man Kort
01:21:03 1147 Dave De Jong Sneek 41 Man Lang
01:37:01 689 Geertje Dekker Akkrum 39 Vrouw Lang
00:43:08 1148 Marcel Adema Akkrum 44 Man Lang
00:55:09 38 Teo Welles Akkrum Man Lang
00:49:09 1069 Harmen Jorritsma Joure 49 Man Lang
00:55:38 301 Nanette Caviet Dokkum 66 Vrouw Kort
01:31:39 684 Henk Jr Spijkerman Akkrum 32 Man Kort
01:11:05 1150 Anneke De Visser Sneek 44 Vrouw Lang
01:15:29 691 Elisa De Vries Nes 10 Vrouw Kort
01:07:16 1149 Rene Joustra Leeuwarden 43 Man Lang
01:07:19 1070 Henk Depenbrock Zuidhorn 43 Man Lang
01:28:35 707 Laura Jonker Nes 9 Vrouw Kort
00:45:11 694 Niels De Boer Akkrum 11 Man Kort
00:37:03 705 Iwan Jonker Nes 12 Man Kort
01:16:35 702 Nine Schuurman Akkrum 10 Vrouw Kort
01:29:57 703 Bianca Jonker Nes 42 Vrouw Kort
01:26:09 696 Janne Van Der Marl Nes 8 Vrouw Kort
00:52:07 41 Regine Postma Joure 29 Vrouw Lang
01:01:58 42 Gauke Postma Joure 31 Man Lang
01:04:10 1073 Marja Vd Werf-zoer Joure 53 Vrouw Lang
01:36:13 701 Daan Van Der Marl Nes 5 Man Kort
01:11:50 1072 Maaike Visser Heerenveen 26 Vrouw Lang
00:57:14 1151 Kees Visser De Knipe 55 Man Lang
01:28:38 706 Femke Bos Nes 10 Vrouw Kort
01:36:41 695 Jantine Kuipers Nes 37 Vrouw Kort
01:56:21 40 Ruben Bouwer Nes 9 Man Lang
01:07:58 43 Sandra Siebenga Akkrum 36 Vrouw Lang
01:07:49 1074 Petra Lok Nes 55 Vrouw Lang
01:02:12 685 Gerjan De Boer Akkrum 14 Man Kort
01:02:02 692 Sido De Boer Akkrum 9 Man Kort
01:30:00 704 Johan Bos Nes 52 Man Kort
01:23:45 687 Mare De Jong Akkrum 10 Vrouw Kort
00:41:30 302 Ilse Jellesma Leeuwarden 36 Vrouw Kort
01:03:28 1152 Cees De Jong Drachten 52 Man Lang
01:05:34 1077 Siem Edelijn Akkrum 60 Man Lang
01:05:27 1071 Geert-jan Bosma Leeuwarden 50 Man Lang
01:23:45 690 Marije Minnesma Nes 10 Vrouw Kort
01:14:59 1076 Femke Kuindersma Akkrum 36 Vrouw Lang
01:33:39 688 Anne Maj De Jong Akkrum 6 Vrouw Kort
01:20:12 305 Tineke Bijker Akkrum 48 Vrouw Kort
01:38:54 358 Safiyah Ferwerda Akkrum 9 Vrouw Kort
01:31:26 686 Milan Spijkerman Akkrum 6 Man Kort
01:16:33 304 Marante Bijker Akkrum 11 Vrouw Kort
01:12:01 357 Soamaya Ferwerda Akkrum 10 Vrouw Kort
01:17:24 303 Niek Bijker Akkrum 8 Man Kort
01:05:54 359 Karin Danhof Irnsum 46 Vrouw Lang
01:05:51 306 Gertjan Hijstek Berltsum 52 Man Lang
01:32:54 1154 Cas Renema Nes 5 Man Kort
01:08:29 361 Harmen De Boer Heerenveen 67 Man Lang
01:20:23 360 Itsanne Fokkema Akkrum 26 Vrouw Lang
01:33:11 1153 Marieke Veldkamp Nes 37 Vrouw Kort
01:11:27 1155 Femke Frieswijk Nes 12 Vrouw Kort
01:00:28 498 Hessel De Boer Leeuwarden 61 Man Lang
00:57:39 362 Herman Vrouw Lang
01:08:40 1078 Linde De Deugd Nes 12 Vrouw Kort
01:08:44 417 Wim Manshande Harlingen 58 Man Lang
01:29:24 1002 Sjorske Pont De Opsteker 26 10 Vrouw Kort
01:29:22 1001 June Welles Akkrum 10 Vrouw Kort
02:08:56 308 Fokje Dijkstra Heernveen 72 Vrouw Lang
02:08:50 309 Fetty De Veen Heerenveen 50 Vrouw Lang
00:51:14 307 Harrie Wetterhahn Terherne 49 Man Lang
01:18:01 418 Geart-jacob De Jong Akkrum 25 Man Lang
01:02:46 419 Henk De Vries Terwispel 60 Man Lang
00:50:13 1079 Marco Van De Brug Drachten 26 Man Lang
01:17:28 310 Edwin Deelstra Leeuwarden 68 Man Lang
00:59:05 311 Johan Beintema Leeuwarden 57 Man Lang
00:48:12 420 Michiel De Boer Go´ngarijp 25 Vrouw Lang
00:53:42 313 Tanno Bok Akkrum 50 Man Lang
00:58:41 421 Martin Van Den Burg Sneek 53 Man Lang
01:06:51 364 Wybren Lok Nes 57 Man Lang
01:03:21 312 Wieger Van Keulen Leeuwarden 57 Man Lang
00:58:53 363 Henk Rinsma Heerenveen 57 Man Lang
00:56:28 422 Ties Roemers Nes 13 Man Lang
01:16:01 314 Masja De Boer Oudeschoot 46 Vrouw Lang
00:43:56 1080 Friso Anker A Vrouw Kort
01:18:25 423 Marieke Rorije Akkrum 27 Vrouw Lang
01:53:03 1081 Lisanne Sternsdorff Akkrum 8 Vrouw Kort
01:53:10 1082 Nick Sternsdorff Akkrum 11 Man Kort
00:52:51 1083 Marijn Neuman Grou 32 Vrouw Kort
01:34:08 1004 Ninthe Jongbloed Akkrum 7 Vrouw Kort
01:31:57 1085 Sebastiaan Van Der Mark Nes 9 Man Kort
00:49:38 1156 Harm Postma Bitgum 63 Man Kort
00:59:56 1084 Robert Van Der Mark Nes 12 Man Kort
01:34:04 1005 Tjitske Hettinga Akkrum 36 Vrouw Kort
00:49:39 1157 Tineke Dijkstra Bitgum 58 Vrouw Kort
01:12:40 315 Ekelien Steensma Jirnsum 40 Vrouw Lang
00:54:01 1087 Hidde Amoraal Nes 8 Man Kort
00:42:25 1086 Jurre Amoraal Nes 11 Man Kort
00:41:16 1003 Elbrich Agema Nes 10 Vrouw Kort
01:15:05 1159 Wiro De Vries Akkrum 38 Man Kort
01:31:45 1008 Grietje Vd Meulen Akkrum 67 Vrouw Kort
01:15:08 1158 Saar Madelief De Vries Akkrum 6 Vrouw Kort
01:16:40 1088 Mare Van Oyen Nes 11 Vrouw Kort
01:08:58 316 Albert Hoeksma Grou 51 Man Lang
01:31:48 1009 Gerhard Groothedde Nes 38 Man Kort
01:31:13 1006 Joep Wolff Nes 9 Man Kort
01:02:59 317 Jochum Prins Franeker 46 Man Lang
01:31:29 1007 Jelte Groothedde Nes 8 Man Kort
01:10:46 1162 Jannie Velsma Nes 52 Vrouw Kort
01:33:35 1160 Marrit Pen Nes 7 Vrouw Kort
01:04:43 429 Bouke Fennema Britsum 54 Man Lang
01:10:33 430 Atse Schotanus Akkrum 10 Man Lang
01:10:40 1161 Jantine Boemsma Nes 14 Vrouw Kort
01:20:18 1089 Rutger Velstra Akkrum 11 Man Kort
01:05:23 1010 Lyanne Huitema Aldeboarn 13 Vrouw Kort
01:33:40 428 Thomas Douma Nes 23 Man Lang
02:06:40 427 Emma Hoekstra Nes 12 Vrouw Lang
01:11:55 1090 Jetske Venema Heerenveen 50 Vrouw Lang
01:10:45 424 Tjalling De Haan Aldeboarn 42 Man Lang
00:59:31 318 Henk Van Vilsteren Wergea 52 Man Lang
01:14:56 425 Sandra Lettinga Nes 45 Vrouw Lang
01:03:29 426 Gerryt Kroes Nes 12 Man Lang
01:02:16 1091 Pieter Van Dijk Heerenveen 60 Man Lang
01:31:52 1168 Femke Van Huizen Akkrum 23 Vrouw Kort
01:14:18 367 Jose Baas Grou 60 Vrouw Lang
02:07:29 437 Alice Van Der Ley Aldeboarn Vrouw Lang
01:31:50 1167 Senna De Boer Akkrum 10 Vrouw Kort
01:15:24 366 Siemie Reinsma Wergea 54 Vrouw Lang
01:34:28 1169 Judith Falkema Nes 40 Vrouw Kort
01:58:57 436 Esther Wijma Leeuwarden 26 Vrouw Lang
01:33:37 1170 Rianne Kraaij Nes 7 Vrouw Kort
01:31:48 1166 Jelka De Boer Akkrum 6 Vrouw Kort
01:08:01 365 Durk Reinsma Wergea 57 Man Lang
01:47:10 1164 Mieke Karremans Akkrum 6 Vrouw Kort
01:58:54 435 Nienke Vlieg Heerenveen 20 Vrouw Lang
01:05:29 320 Sjirk Heerschop Amsterdam 38 Man Lang
01:27:19 1163 Eline Karremans Akkrum 9 Vrouw Kort
02:09:54 434 Fardau Van Der Wal Akkrum 15 Vrouw Lang
01:06:01 319 Geert Heerschop Akkrum 34 Man Lang
01:47:12 1165 Lucas Karremans Akkrum 42 Man Kort
02:09:57 433 Jildou Van Der Meulen Nes 15 Vrouw Lang
02:07:32 438 Frouk Vd Veen Nes 50 Vrouw Lang
01:15:27 1172 Esmay Blom Akkrum 11 Vrouw Kort
01:02:10 1019 Ylse Barkmeijer Akkrum 13 Vrouw Kort
00:48:42 1092 Liesbeth Van Zalinge Drongrijp 46 Vrouw Kort
01:34:11 1171 Senna Blom Akkrum 7 Vrouw Kort
00:59:59 1094 Oane Seinstra Nes 12 Man Kort
01:01:06 368 Jan Van Zalinge Drongrijp 53 Man Lang
01:34:22 1173 Diana Blom Akkrum 38 Vrouw Kort
00:49:34 1093 Auke Seinstra Nes 9 Man Kort
01:05:21 1020 Martine Vd Meulen Nes 12 Vrouw Kort
00:54:46 1013 Helen Soeten Akkrum 26 Vrouw Kort
00:54:11 1014 Gerben Hannema Akkrum 9 Man Kort
02:10:52 441 Vadia Amah Apedo Akkrum 33 Vrouw Lang
01:02:08 1018 Ynes Barkmeijer Akkrum 8 Vrouw Kort
01:00:06 1015 Folmer Hannema Akkrum 12 Man Kort
00:54:46 1011 Anna Monsma Jirnsum 26 Vrouw Kort
01:20:57 1174 Jannette De Deugd Nes 46 Vrouw Kort
01:21:04 1023 Hendina De Jong Nes 43 Vrouw Kort
01:27:21 323 Petra De Vries Akkrum 39 Vrouw Kort
00:53:15 1022 Bent Weiland Nes 8 Man Kort
01:11:11 431 Frank Koopmans Reduzum 42 Man Lang
01:02:54 321 Lolke Dokkum Akkrum 50 Man Lang
01:17:34 1098 Jesper Arendz Akkrum 6 Man Kort
00:57:16 1097 Tygo Arendz Akkrum 8 Man Kort
00:53:53 369 Tsjerk Sake Castelein Grou 38 Man Lang
01:01:08 322 Mart De Vries Akkrum 9 Man Kort
01:14:54 237 Sietze Eelsingh Akkrum 50 Man Lang
01:20:33 1099 Jelka Kamminga Akkrum 11 Vrouw Kort
01:18:06 1096 Afelien De Vries Akkrum 36 Vrouw Kort
01:08:09 371 Jan Veenstra Nes 52 Man Lang
01:18:08 1095 Bleike De Vries-kramer Jubbega 58 Vrouw Kort
00:40:48 1179 Johan Streekstra Akkrum 9 Man Kort
01:27:21 370 Esther Hofman-witteveen Terband 43 Vrouw Lang
01:11:12 432 Theo Vd Werff Akkrum 42 Man Lang
01:31:37 1106 Robert Ruiten Nes 39 Man Kort
00:40:04 1180 Thomas Streekstra Akkrum 12 Man Kort
02:06:48 443 Anouk Bottinga Akkrum 11 Vrouw Lang
01:31:18 1105 Eva Ruiten Nes 8 Vrouw Kort
01:15:13 1102 Elmar De Jong Akkrum 9 Man Kort
01:12:23 1181 Amarins Adema Akkrum 9 Vrouw Kort
02:11:04 373 Tea Rodenburg Akkrum 49 Vrouw Lang
00:56:40 1104 Doeke Veldema Akkrum 42 Man Kort
00:56:18 1101 Johannes Veldema Akkrum 10 Man Kort
01:24:44 1036 Stefan Wedman Akkrum 6 Man Kort
01:15:15 1103 Thyrza Veldema Akkrum 7 Vrouw Kort
01:18:31 1100 Anna Veldema Akkrum 38 Vrouw Kort
01:11:38 1031 Vera Dijkstra Akkrum 12 Vrouw Kort
01:02:54 1178 Bertus Sieperda Akkrum 56 Man Lang
01:21:05 1177 Harm Smits Nes 12 Man Kort
01:13:10 1107 Jasper Wedman Akkrum 10 Man Kort
01:02:19 440 Tom Vellinga Akkrum 63 Man Lang
00:53:38 1109 Renske Streekstra Akkrum 39 Vrouw Kort
00:48:54 374 Ate Bijlsma Garyp 41 Man Lang
00:53:36 1108 Eva Streekstra Akkrum 6 Vrouw Kort
01:12:42 439 Annemarie Groenenberg Akkrum 51 Vrouw Lang
01:01:26 372 Jacob Terpstra Heerenveen 55 Man Lang
01:56:24 376 Jorn Bouwer Nes 10 Man Lang
01:21:12 1176 Rein Willem Van Steijn 13 Man Kort
01:36:43 1024 Windy Boonstra Nes 43 Vrouw Kort
01:36:45 1025 Marten Boonstra Nes 49 Man Kort
01:04:34 1175 Tijn De Deugd Nes 8 Man Kort
00:53:58 1029 Jurre Soepboer Akkrum 10 Man Kort
01:36:38 1027 Maud Boonstra Nes 5 Vrouw Kort
01:34:39 1028 Brecht Boonstra Nes 7 Vrouw Kort
01:11:32 1030 Yente Soepboer Akkrum 12 Vrouw Kort
01:20:58 326 Wendy Bouknegt Koerts Akkrum 40 Vrouw Kort
01:31:23 1037 Rocco Ruiten Nes 9 Man Kort
01:07:43 329 Kerst Jonkman Oudehorne 66 Man Lang
01:20:29 1040 Silke Cuperus Nes 11 Vrouw Kort
00:56:34 444 Nanne Heistra Mildam 52 Man Lang
02:08:47 328 Joke Poortman Nes 62 Vrouw Lang
01:38:41 1182 Rixt Hoekstra Akkrum 8 Vrouw Kort
01:04:31 325 Bas Bouknegt Akkrum 8 Man Kort
00:43:03 324 Roy Bouknegt Akkrum 9 Man Kort
01:41:43 1039 Iris Terpstra Nes 15 Vrouw Kort
00:49:29 1186 Wouter Ziel Nes 10 Man Kort
01:38:37 1183 Boukje Nijdam Akkrum 57 Vrouw Kort
01:12:25 1185 Josephine Schootstra Akkrum 9 Vrouw Kort
01:52:43 331 Gerke Van Kalsbeek Akkrum 51 Man Lang
02:05:08 330 Angela Nijdam Aldeboarn 27 Vrouw Lang
00:59:34 1110 Willem Jan De Boer Geerligs Nes 9 Man Kort
02:09:11 377 Sandra Bouwer Nes 44 Vrouw Lang
02:05:05 445 Alisa Nijdam Akkrum 35 Vrouw Lang
01:38:34 1184 T. Nijdam Akkrum 60 Man Kort
01:31:12 1038 Robin Van De Ploeg Akkrum 7 Man Kort
01:41:02 1191 Ingeborg Platteel Akkrum 47 Vrouw Kort
01:11:34 1032 Renate Ziel Nes 12 Vrouw Kort
01:07:18 1113 Johannes Jisk Kooistra Heerenveen 9 Man Kort
01:41:28 1190 Yvonne De Groot Akkrum 49 Vrouw Kort
01:52:40 332 Peter De Groot Akkrum 52 Man Lang
01:29:36 1112 Maaike Rixt Kooistra Heerenveen 7 Vrouw Kort
01:11:58 375 Joke De Jong Langezwaag 73 Vrouw Lang
01:23:55 1189 Silka Schippers Nes 12 Vrouw Kort
01:29:38 1115 Sytse Kooistra Heerenveen 43 Man Kort
01:31:34 1117 Lyanne Bouwer Akkrum 9 Vrouw Kort
01:10:13 1188 Veerle De Ridder Akkrum 9 Vrouw Kort
01:33:05 1116 Janna Bouwer Akkrum 36 Vrouw Kort
01:23:01 1035 Jesmar Oosterveld Akkrum 9 Man Kort
01:33:02 1114 Romkje Kooistra Heerenveen 42 Vrouw Kort
01:23:58 1111 Annerommy Gietema Akkrum 11 Vrouw Kort
01:27:38 1192 Puck Boehmer Akkrum 8 Vrouw Kort
01:10:11 1187 Manon Bottinga Akkrum 10 Vrouw Kort
01:23:05 1034 Rutger Oosterveld Akkrum 42 Man Kort
00:53:56 1049 Rimmer Vd Heide Akkrum 10 Man Kort
01:31:31 1047 Norah Schippers Nes 9 Vrouw Kort
01:33:08 1048 Jitske Schippers Nes 41 Vrouw Kort
01:34:54 1046 Joost Van Rooij Nes 39 Man Kort
01:34:36 1045 Dirkje Van Rooy Nes 8 Vrouw Kort
01:28:22 1044 Joep Van Rooij Nes 10 Man Kort
01:29:40 448 Andre Tanis Akkrum 61 Man Lang
01:33:00 1118 Sjoukje Kooistra Akkrum 48 Vrouw Kort
00:57:01 1043 Yago Ougel Nes 9 Man Kort
01:33:55 1042 Aimee Ougel Nes 8 Vrouw Kort
01:11:58 1041 Felicia De Ruiter Akkrum 10 Vrouw Kort
01:44:25 512 Olga Ter Hart Akkrum 39 Vrouw Kort
00:45:47 1075 Jeroen Koot Man Lang
01:10:57 442 Jildou Schotanus Lang
01:11:50 1033 Onbekend Kort
01:29:35 44 Onbekend Lang
01:27:32 6810 Onbekend Kort
01:41:33 6333 Onbekend Kort
02:06:00 9 Onbekend Lang